Kochani Rodzice,
Przedszkole Kropelka to kolorowy świat tworzony z pasją przez młodą mamę dwójki dzieciaków.
Najważniejsze dla mnie jest bezpieczeństwo i uśmiech na twarzach Waszych Maluszków. Gwarantuję Dzieciakom miejsce, w którym będą szczęśliwe i uśmiechnięte. Moim celem jest edukacja dzieci na najwyższym poziomie z uwzględnieniem indywidualnych możliwości i uzdolnień Waszych pociech. Stawiam na wszechstronny rozwój emocjonalny, intelektualny i społeczny.
W Kropelce uczymy samodzielności i radzenia sobie w grupie rówieśniczej, rozbudzamy ciekawość poznawania świata. Mamy indywidualne podejście do każdego dziecka. Staramy się, aby atmosfera panująca w naszym przedszkolu oddawała domowe ciepło, by dzieci i rodzice nie musieli myśleć o rozłące.
Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły, sugestie …
Przedszkole Kropelka w Bielsku- Białej zapewni Waszym Maluszkom nie tylko opiekę, ale także wychowanie, edukację, świetną zabawę w gronie przyjaciół oraz wspaniałe wspomnienia na całe życie.